Denne ferielejlighed i Mogliano Veneto befinder sig i stueetagen i et tofamiliershus. I ser ud på en dejlig have med borde, stole og ikke mindst grill. I nærheden er der talrige cykelstier, som er oplagte at benytte til et par udflugter i nærområdets smukke natur. Huset er desuden perfekt til en tur til Venedig og lagunen som den smukke by ligger i. Der er nemlig kun fem minutters gang til jernbanestationen, hvorfra I med de regelmæssige afgange hurtigt kommer til Venedigs hovedbanegård. Ud over de klassiske seværdigheder som Marco pladsen, Palazzo Ducale eller Rialtobroen, bør I besøge området omkring jernbanestationen Cannaregio, hvor I finder mange attraktioner, som ligger udenfor de svært besøgte typiske turiststeder i den smukke by.


Ferielejlighed
Venezia
IVV182
Lejlighed - Venezia , Italien
Licens- eller Registreringsnummer: IT026043C2P6OYZS7G
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Faciliteter
Ferielejlighed : 70 m2
Forbrugsomkostninger inkl.
Havemøbler
Indhegnet have
Internet koncept
Naturgrund/have : 100 m2
Røgfrit hus
Vaskemaskine
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af
NY HER HOS NOVASOL?
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få en rabatkode, som du kan bruge på din første booking!
Lad os inspirere dig til din næste ferie – modtag vores nyhedsbrev med gode tilbud på alt lige fra en hyggelig sommerhustur i vores egen baghave til nye rejseeventyr i en feriebolig rundt om i Europa.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration