Hold en skøn ferie i denne godt udstyrede ferielejlighed med pool. Jeres lejlighed ligger i en privat villa ikke langt fra Trogir. I huset er der to lejligheder, der begge har adgang udefra. Fra husets stueplan kan i gå direkte ud i haven, hvor der er stor privat pool, sauna og sommerkøkken – her vil I sikkert tilbringe de fleste af feriens timer. Besøg den mediterrane by Trogir ca. 2 km væk, her kan I opleve mange former for kultur, underholdning og spise lækker mad på en af de mange restauranter. Her kan I smage det fremragende Dalmatiske køkken når det er bedst.
Ferielejlighed
Trogir-Seget Donji
CDF475
Lejlighed - Trogir-Seget Donji , Kroatien
- Sleeps up to 8
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
4
out of 5
Faciliteter
All Inclusive
Anlagt have : 300 m2
Børnevenlig
Ferielejlighed : 120 m2
Forbrugsomkostninger inkl.
Gratis p-plads på grunden : 2 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Havudsigt
Indhegnet grund
Internet koncept
Kaffemaskine
Kvalitetshavemøbler
Opvaskemaskine
Outdoor living
Privat udendørs pool : 50 m2
Tørreskab
Vaskemaskine
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af
NY HER HOS NOVASOL?
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få en rabatkode, som du kan bruge på din første booking!
Lad os inspirere dig til din næste ferie – modtag vores nyhedsbrev med gode tilbud på alt lige fra en hyggelig sommerhustur i vores egen baghave til nye rejseeventyr i en feriebolig rundt om i Europa.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration